Zdrowie oraz smaczne przetwory realizowane z wykorzystaniem starodawnych receptur

W okresie zimowym możliwość skorzystania z przetworów to metoda na uzyskanie dostępu do rozkosznych, tradycyjnie przetworzonych owoców oraz warzyw, a gdy nie ma możliwości zakupu ekologicznych artykułów w sklepach spożywczych. Przetwory mogą stanowić zarówno apetyczne zakąski, jednak mogą być także oszałamiającym dodatkiem do rozmaitych potraw. Artykuły przygotowane są zarówno w wersji słodkiej jak też słonej, co zezwala na wykorzystanie ich w przeróżnych potrawach polskiej kuchni. Zamiast decydować się na samodzielne przygotowywanie przetworów, wolno postawić na oparte na sztampowych recepturach domowe przetwory, które proponuje Piwniczka Babuni – na www.piwniczkababuni.pl można uczynić ten niesamowity asortyment.

Jakie są zalety naturalnych przetworów?
Przygotowywane przez nas przetwory nie zawierają:
– konserwantów
– substancji barwiących
– zagęszczaczy
– aktywatorów smaku

Przygotowywane z wykorzystaniem znanych od lat, tradycyjnych receptur naturalne przetwory są w stanie zapewnić dostęp do apetycznych i zdrowych produktów. Stosujemy wyłącznie wyselekcjonowane składniki, które pochodzą od pierwszorzędnych producentów. Składniki w postaci warzyw pochodzą z upraw, jakie znajdują się w legendarnych z czystości regionów, co gwarantuje wysoką jakość wykonania. W ten sposób nasze przetwory mogą być z uznaniem zastosowane w zbilansowanych, zdrowych dietach. Szczególnie w okresie jesiennym oraz zimowym, gdy w sklepach brakuje świeżych, polskich owoców i warzyw wykorzystanie przetworów zezwala dostarczyć ważne dla organizmu składniki w postaci drogocennych witamin. W zdrowej diecie wykorzystanie produktów, które nie zawierają konserwantów, ma wybitnie obszerne znaczenie, ponieważ ogranicza dostarczanie do organizmu składników chemicznych, jakie znajdują się w sztucznych produktach.


Jak wykorzystać przetwory naturalne?

Przetwory mają szeroki zastosowanie, co wynika z możliwości wybierania artykułów z różnych kategorii.

Zdecydować można się na:
– smakowite syropy z przeróżnych owoców
– konfitury oraz dżemy
– owoce w syropach
– ogórki konserwowe i kwaszone w przeróżnych wersjach
sałatki
– tradycyjne zupy
– marynowane owoce oraz jarzyny

Produkowane w naszej firmie przetwory w formie zup, są w stanie być wykorzystane jako apetyczne oraz zdrowe posiłki. Żur wiejski, barszczyk galicyjski, staropolski czy orientalne są w stanie być wykorzystane jako jednej z posiłków w ramach przygotowanego obiadu. Sałatki z różnych warzyw jak cukinia, seler, mizerii, grzyby, czerwona kapusta, to pierwszorzędny dodatek do każdego obiadu. Warzywne sałatki mogą być wykorzystane jako smaczne, oddzielna dania. Tudzież oszałamiającym dodatkiem do wielu potraw są domowe przetwory w postaci marynowanych warzyw i owoców. Ćwikła, papryka, buraczki, pieczarki marynowane to apetyczne zakąski, dodatki do wykorzystania, chociażby podczas świąt. Do zwłaszcza cenionych przez konsumentów artykułów zaliczyć można nasze ogórki w wersji konserwowej oraz kiszonej. Ogórki przygotowujemy w przeróżnych wersjach, co obejmuje pomiędzy innymi ogórki kiszone małosolne, w miodzie, konserwowe domowe, z chili czy pomidorami. Mogą one stanowić idealny dodatek też do kanapek. Jednakowo jest z dżemami i konfiturami, jakie w szerokiej ofercie naszej profesjonalnej firmy występują w przeróżnych wersjach. Przygotowujemy przetwory z rozmaitych owoców, począwszy od malin, a kończąc na pomarańczach.