Wypożyczalnia Samochodów Tarnów

 Proponujemy usługę najmu samochodów osobowych dla wszystkich, jacy cenią sobie doświadczoną obsługę, komfortową i pewną jazdę oraz współczesne i niezawodne modele samochodów. Funkcjonujemy na terenie Tarnowa, Krakowa, Rzeszowa, a również Nowego Sącza. Dla naszych klientów jesteśmy dostępni przez całą dobę, służąc im kompetentnym wsparciem i doradztwem. Jesteśmy fachowcami w swojej dziedzinie. Troszczymy się o prawidłowy stan techniczny należącej do nas floty. Pojazdy regularnie przechodzą dokładne przeglądy oraz posiadają słuszne pieczątki w dowodzie rejestracyjnym.

Z wyświadczanych przez naszą firmę profesjonalnych usług skorzystały już dziesiątki zaspokojonych klientów, zarówno indywidualnych, jak i prywatnych firm. Cenią sobie naszą sprawną obsługę, formalności ograniczone do absolutnego minimum oraz akcesoryjne promocje w postaci dostarczenia auta na lotnisko w Krakowie, Rzeszowie lub też Katowicach. Z całych sił staramy się spełnić wymagania nawet naszych najbardziej wymagających kontrahentów. Właśnie dlatego także przygotowaliśmy gigantyczną propozycję w atrakcyjnych cenach. Szczegóły znajdują się na domenie internetowej http://carsprint.pl.

Do kogo kierujemy naszą ofertę wypożyczalni samochodów?

Jesteśmy wiodącą na rynku firmą, która oferuje możliwość wynajmu pojazdów, również osobowych, jak oraz dostawczych. Do każdego konsumenta podchodzimy w sposób indywidualny, dostosowując ofertę do jego oczekiwań, pragnień oraz preferencji.

Prowadzona przez nas wypożyczalnia pojazdów umożliwia wynajem samochodów osobowych na:

•    1-4 dni,

•    5-9 dni,

•    10-16 dni.

Natomiast auta dostawcze wolno pożyczyć na:

•    1-7 dni,

•    8-14 dni,

•    15-21 dni,

•    cały 1 miesiąc.

Gwarantujemy sprawne technicznie samochody, możliwość dodania fotelika dziecięcego i nawigacji GPS, a również stały dostęp do prowadzonego przez nas serwisu. Nasi konsumenci zawsze wyjeżdżają od nas z pełnym bakiem oraz czystym oraz zadbanym samochodem.

Cena wynajmu auta nie zależy od liczby przebytych kilometrów, ale jest podana jako stawka dzienna. W jej skład wstępuje ubezpieczenia OC/AC/NW i podatek VAT. Dla całkowitego komfortu oraz satysfakcji naszych klientów przyjmujemy płatność w złotych, dolarach, funtach oraz euro. Proponujemy konkurencyjne oraz niezmiernie dogodne cenowo auta. Kontrahenci mają do wyboru wiele ekskluzywnych marek, takich jak: Jaguar, Fors, Volkswagen, Audi, Hyundai i Skoda.

Jakie dodatkowe usługi znajdują się w naszej ofercie?

Przygotowaliśmy dla naszych kontrahentów interesującą i kompleksową ofertę najmu samochodów na terenie województwa małopolskiego i podkarpackiego. Mamy wielkie doświadczenie w branży i bezustannie podnosimy swoje kwalifikacje. Naszym celem jest pełne zadowolenie i satysfakcja kontrahentów. Dokładamy wszystkich starań, aby każde zlecenie zrealizować z najogromniejszą starannością.

To naturalnie dzięki nam nasi klienci mogą dotrzeć wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do komunikacji miejskiej lub zdobyć bezzwłoczną pomoc w przypadku niespodziewanej awarii pojazdu. Dostarczamy samochód na lotnisko oraz gwarantujemy dojazd na konferencję służbową bądź też wyśniony urlop. Docieramy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z usługi najmu auta.