Urokliwa rzeczna wycieczka – Rzekami.pl

Masz już dosyć monotonnych weekendów spędzanych przed komputerem? Pragniesz zabrać rodzinę i dzieci na ciekawą wycieczkę, która zezwoli Wam obcować z przyrodą oraz aktywnie spędzić wolny czas? Jeżeli nie masz z perspektyw czy pomysłu na to, gdzie zabrać rodzinę – sprawdź ofertę Rzekami.pl. Jako pierwsza załoga na Mazowszu proponujemy spływ kajakowy Wkra, Wisłą bądź też Narwią. Mamy idealny sprzęt, który zezwoli Wam popłynąć wybraną rzeką, poznać bliżej naturę, spędzić miło wolny czas, odprężyć się i w głównej mierze bajecznie spędzić dzień, dbając nie jedynie o plusy rodzinne, jakkolwiek również ruch. Aktywne spędzanie czasu w odlotowym miejscu – to propozycja, jaką przygotowaliśmy.
Jeżeli jednak spływ kajakowy Pomiechówek to dla Was nadmiernie kolosalne wyzwanie, jako nieliczni proponujemy pontony – idealny wybór dla rodziny. Nie istotne, czy przybędziecie we dwoje, czy też w siedem osób – kwota spływu jest taka sama. Cała rodzina bez problemu zmieści się do bezpiecznego pontonu i będzie mogła przepłynąć rzeką Wkrą. Na każdym etapie dbamy o sprzęt, sprawdzamy szlak i co najważniejsze – zapewniamy akcesoryjne atrakcje, które pozwolą Wam spędzić przyjemnie wolny czas.
Oferta Rzekami.pl skierowana jest nie jedynie do rodzin – wiele agencji eventowych planuje u nas podróże służbowe, integracyjne spływy kajakowe czy również atrakcje dla uczniów. Troszczymy się o transport (jeżeli nie macie auta, z przyjemnością odbierzemy Was z Pomiechówka, a po spływie odwieziemy na przystanek) oraz pokazujemy, że dla nas najważniejszy jest Konsument i jego korzystna zabawa w trakcie spływu.
W takim razie jeżeli wyszukujesz ciekawego żadnego pomysłu na spędzenie weekendu, chcesz sprawić swoje umiejętności w czasie spływu kajakiem lub też po prostu w beztroskiej aurze popływać z rodziną pontonem – uprzejmie zapraszamy do nas. Dla korporacji oraz agencji eventowych przygotowaliśmy pomocną propozycję współpracy – także uprzejmie zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia wszystkich szczegółów. Poznaj uroki spływów kajakiem bądź też pontonem, zbliż się do natury i przetestuj, jak urokliwe jest pływanie Wkrą, Wisłą lub też Narwią – to wszystko z ofertą Rzekami.pl

Więcej na stronie www – http://www.rzekami.pl/splywy-wkra/

Leave a Response

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *