Tuning samochodu? Synektune zaprasza

Jesteśmy fachowym zakładem mechaniki samochodowej. Działamy na terenie Warszawy, Pruszkowa, Sochaczewa, Żyrardowa, Grodziska Mazowieckiego oraz Milanówka. Spełniamy wymagania nawet najbardziej wymagających kierowców, gwarantując im specjalistyczną wiedzę i profesjonalną obsługę. Do każdego konsumenta podchodzimy w sposób indywidualny. Przystosowujemy wykonywane czynności do jego wymagań oraz potrzeb.

Nasz szeroki zakres usług to:
•    chiptuning samochodów,
•    serwis filtrów DPF, FAP i EGR,
•    tuning,
•    obszerną diagnostykę komputerową,
•    lakiernictwo,
•    blacharstwo.

Nasz zespół tworzy wykwalifikowana i profesjonalna kadra. Kładziemy nacisk na ciągłe doskonalenie naszych umiejętności. Dysponujemy wyłącznie sprawdzonym oraz niezawodnym sprzętem, wykorzystując najświeższe zdobycze techniki. Prowadzimy warsztat samochodowy, w jakim miejscu dogodne ceny idą w parze z najwyższą jakością wykonywanych usług. Jakiekolwiek zlecenie realizujemy terminowo oraz z najwyższą starannością. Dołącz do kolosalnego grona naszych zadowolonych konsumentów. Z prowadzoną przez nas propozycją możesz zapoznać się na witrynie https://synektune.pl.

Chiptuning samochodów – na czym polega nasza praca?
W ramach naszej profesjonalnej bogatej oferty wykonujemy kompleksowy chiptuning aut. Z tej usługi skorzystało już wielu usatysfakcjonowanych kierowców, którzy dostrzegli znacznie większy komfort prowadzenia własnego pojazdu, bardziej ekonomiczną jazdę i pokaźniejsze oszczędności paliwa, a również ograniczone zużycie samochodu. Zamiarem zabiegu jest bowiem elektroniczne podwyższenie mocy silnika, a w konsekwencji zatroszczenie się o bezpieczeństwo oraz radość prowadzenia pojazdu.
Chiptuning samochodów wykonujemy z zachowaniem najwyższych norm jakości oraz bezpieczeństwa. Naszym obowiązkiem jest wydobyć z pojazdu kompletny jego potencjał oraz możliwości. Powiększamy moc samochodu i moment obrotowy, równocześnie bezpośrednio ograniczając poziom spalania paliwa. Przed realizacją usługi odbywamy konsultację z klientem, by poznać jego upodobania w tym zakresie. Kierowcy mają pełne przekonanie, iż nie narażamy silnika na zbytni wysiłek, jaki zdołałby spowodować jego uszkodzenie. Kierowca może w takim razie cieszyć się sprawnie pracującym samochodem oraz znaczącymi oszczędnościami na stacji benzynowej.

Kto ma możliwość skorzystać z naszej usługi Dpf Serwis?
Jedną z w większości wypadków wybieranych przez naszych klientów usług jest czyszczenie filtra DPF. Serwis tych detalów pojazdu ma na celu zwiększyć jego efektowność oraz zmniejszyć zużycie paliwa. Dokładamy wszelkich starań, żeby kierowcy, jacy wybierają nasz warsztat mechaniki samochodowej, cieszyli się ekonomiczną jazdą i większymi oszczędnościami w domowym budżecie. Będzie to rozwiązanie dla osób, jakie chcą w pełni wyczerpać potencjał drzemiący w ich aucie.
Wizyta w stworzonym przez nas zakładzie jest potrzebna, jeżeli na desce rozdzielczej pojazdu kierujący zauważy świecącą się kontrolkę filtra cząstek stałych. Jest to znak, że niezbędna jest regeneracja filtra DPF. Serwis tej części przebiega zgodnie z przepisami bezpieczeństwa. Stosujemy przetestowane metody, jakie nie wywołują dodatkowych uszkodzeń pojazdu.