Smart Kids Planet świetne miejsce dla twojego dziecka.

Zależy Ci na tym, żeby Twoje dzieci mogły się pobawić, a równocześnie, ażeby w trakcie zabawy bezustannie się rozwijały? Kładziesz nacisk na bezpieczeństwo? Wyszukujesz miejsca, jakie bazuje na najbardziej uznanych nurtach w podejściu do wychowywania oraz edukacji dzieci? SmartKidsPlanet to miejsce, jakie w pełni Cię usatysfakcjonuje. To nowatorskie Centrum Mądrej Zabawy, którego idea oparta została na nurcie edutainment, czyli edukacji poprzez rozrywkę. Przychodząc do nas ze swoim potomkiem możesz mieć pewność, że będzie ono bawić się rewelacyjnie. Bez trudu odszukasz tu rozrywkę idealnie dostosowaną zarówno do wieku, jak oraz priorytetów własnej latorośli.

Jakie atrakcje dla potomków oferuje SmartKidsPlanet?

Założone przez nas w Warszawie Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, które tworzy niezwykle troskliwie opracowana przestrzeń. Mieści ona aż 1600 metrów kwadratowych, jakie pozostały podzielone na dziewięć stref. W jakiejkolwiek z nich znajdują się przeróżne atrakcje dla dzieci. Wszystko jest przemyślane – w naszym centrum nic nie znalazło się przypadkowo. Proponujemy strefy profesjonalne dla dzieci w różnym wieku. Do nas możesz nadejść z maluszkiem, który nie ukończył jeszcze trzech lat. Nie oznacza to jednak, że starsze dzieci nie znajdą tu czegoś dla siebie. Oferujemy atrakcje odpowiednie dla pociech aż do dziesiątego roku życia.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, iż rodzice troszczą się nie tylko rozwój własnych pociech, lecz również ich bezpieczeństwo. Skutkiem tego nasze Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, w którym znaczący nacisk położony jest na to, aby dzieci były faktycznie bezpieczne. W naszym centrum znalazły się wyłącznie takie akcesoria, do wykonania których wykorzystano właściwe materiały. Zależy nam na tym, by wszelkie były dopasowane do wieku korzystających z nich maluchów. W naszym centrum na próżno wypatrywać szczegółów, do wykonania jakich wykorzystano toksyczne materiały. Ostre krawędzie również są tym, czego u nas nie ujrzysz. Przychodząc z synem czy też córką do naszego centrum, nie musisz w takim razie bać się tego, że zabawa skończy się traumą. U nas nie musisz bać się o bezpieczeństwo swojego dziecka.

Co jest naszym celem?

SmartKidsPlanet to miejsce, jakie powstało z myślą o dzieciach oraz ich rozwoju. Tworząc je, dbaliśmy o to, aby stworzyć przestrzeń, która będzie znakomicie pobudzała wyobraźnię. Przychodząc do nas z synem bądź też córką, możesz mieć pewność, że to miejsce zabawy będzie rozwijało też pomysłowość Twojego dziecka, a także korzystnie wpłynie na jego zdolności motoryczne, bez jakich nie nauczy się choćby pisać. Wizyta w naszym centrum to także perfekcyjny sposób na to, by zadbać o rozwój społeczny swojego dziecka. U nas dzieci mogą bawić się w grupie, zaspokajając tym samym potrzebę kontaktu cywilnego. W naszym centrum Twoje dziecko dostanie wszystko to, co wymagane do prawidłowego rozwoju.
Jeśli pragniesz zapewnić swojemu dziecku zabawę na najwyższym poziomie, zależy Tobie na tym, by Twoja pociecha była w rzeczy samej bezpieczna, pragniesz posiadać pewność, że bawi się w miejscu, które korzystnie wpływa na jego rozwój, nie czekaj. Przybądź ze swoim dzieckiem do Centrum Mądrej Zabawy!