Najem atrakcji na imprezy – proparty.eu

Planując imprezę dla maluchów lub piknik firmowy warto zatroszczyć się o dobre atrakcje, które są w stanie być skierowane zarówno do najmłodszych oraz ich rodziców. Niestety zakup drogich sprzętów animacyjnych, dmuchanych zamków, ścianek wspinaczkowych bądź też innych sprzętów jedynie dla jednej imprezy jest najzwyczajniej w świecie niedochodowy – dużo lepszym rozwiązaniem jest wydzierżawienie wyposażenia wraz z obsługą, która zatroszczy się o pracę urządzeń, przywiezie je na miejsce, rozstawi i po zakończonej imprezie – zajmie się ich złożeniem i zabraniem. Taką propozycję przygotowała firma proparty.eu, która od ponad 10 lat proponuje przeróżnego typu atrakcje na imprezy.
Dmuchańce, zamki do skakania, zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, tory przeszkód, lewitujące piłki oraz wiele więcej. Oferta dotyczy urządzeń, które mogą zapewnić zabawę dzieciom oraz osobom dorosłym. Firma proparty.eu współdziała z agencjami eventowymi i prywatnymi organizatorami imprez dla dzieci. Z propozycji korzystają także firmy, które wyszukują atrakcji na wydarzenia służbowe czy wyjazdy integracyjne. Prócz zabawy, urządzenia zapewniają też fenomenalne narzędzie do budowy relacji międzyludzkich, szlifowania zdolności przywódczych lub organizacji pracy – jest to świetny sposób, żeby zagwarantować pracobiorcom szkolenie na najwyższym, rozrywkowym poziomie.
Zapraszamy do współpracy agencje eventowe, firmy organizujące uroczystości, fundacje, urzędy miast oraz wszelkie inne osoby, które pragną, żeby uroczystość była bajeczna oraz obfitowała imponującą zabawę. Przygotujemy propozycję, dobierzemy sprzęt, przywieziemy go na miejsce imprezy (czas i miejsce najmu wyznaczamy odpowiednio wcześniej, rezerwując termin), rozstawimy i zadbamy o to, żeby atrakcja była sprawna podczas trwania uroczystości, a po ukończonej zabawie – zajmiemy się złożeniem i zabraniem wyposażenia. Z powodzeniem obsługujemy pikniki familijne, imprezy dla dzieci a także służbowe eventy – z nami oraz naszymi atrakcjami animacyjnymi każda impreza będzie udana!
Po więcej wiadomości odnośnie posiadanych atrakcji a także cennik oraz dostępność terminów serdecznie zapraszamy na domenę internetową proparty.eu bądź też do bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

Więcej na  http://www.proparty.eu

Leave a Response

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *